Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

   Era Teknik Elektrik Ltd. Şti elektronik, elektromekanik sistemler ve otomatik kontrol alanlarında 1997'den beri hak ettiği saygı ve güvenilirliği ile müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermektedir.
   Felsefemiz, en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata ve en hızlı şekilde müşterilerimize sunmaktır. Bu yüzden ürün yelpazemizi sektörlerinde avrupanın en prestijli markalarında oluşturduk.
   Temsilciliklerini yaptığımız markaların ürünlerini müşterilerimize daha iyi tanıtabilmek için teknik ekibimizle birlikte periyodik olarak son kullanıcı ziyaretlerimiz ve tanıtım seminerlerimiz olmaktadır. Böylece tüm müşterilerimiz en yeni ürünlerden ve hızla gelişen teknolojiden anında haberdar olmaktadır.
   Müşterilerimizin bütün isteklerine cevap verebilmek için uzman teknik kadromuz, temsilciliğini yaptığımız firmalarımız tarafından yurt dışında özel eğitimler alarak, satışını yaptığımız ürünlerin teknik desteğini en iyi şekilde sağlamaktadır. Böylelikle müşterilerimize, istekleri doğrultusunda, kullanım sırasında oluşan sorunlarda veya revizyon uygulamalarında en hızlı ve doğru çözümü sunabilmekteyiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın